Hoi! Wij zijn ZOUT, een reclamebureau op Goeree-Overflakkee. We zitten dan niet in de Hoeksche Waard, we zitten wél in de buurt!
We willen je graag in een paar minuten kennis laten maken met onze diensten, zodat jij kunt inschatten of wij in huis hebben waar jij naar op zoek bent. Daarnaast stellen we ons graag even voor, zodat je een gevoel krijgt bij ons bureau.
Ons bureau is gericht op het helpen van organisaties met succesvolle marketing & communicatie. Strategie, ontwerp, websites, marketing. Wij hebben het in huis!
Reclamebureau Hoeksche Waard inschakelen
Wij plaatsen ons ook graag in het rijtje van reclamebureau Hoeksche Waard. Dit omdat we heel regelmatig werken voor organisaties in de Hoeksche Waard. En niet onbelangrijk, een aantal collega’s wonen er!
Hoe gaan we te werk?
Als je een nieuw logo, website of marketingcampagne wilt, starten we met een strategiesessie. Wij willen meer weten van de organisatie zodat we de marketing goed op kunnen zetten. We schrijven jullie merkverhaal en maken een creatieve visuele vertaling. Kun je je er helemaal in vinden? Dan zetten we de marketing op! Van social media en SEO tot SEA. Van advertenties in de krant tot brochures.
We helpen je met:
- Merk- en marketingstrategie
- Logo & Huisstijl ontwikkeling
- Ontwerp van flyers, brochures, banners etc.
- Ontwikkelen van websites & webshops
- Social media campagnes
- Online marketing (SEO & SEA)
- Campagnes voor het werven van personeel
Over ons...
Wij zijn een kleinschalig team van een vijftal communicatieprofessionals. Doordat iedereen specialist is kunnen we met elkaar een breed dienstenpakket aanbieden. We zijn op ons best als we uitgedaagd worden op creatief gebied en als we na mogen denken over boeiende marketingvraagstukken.
Door de jaren heen hebben we al voor veel opdrachtgevers in de Hoeksche Waard mogen werken. Je bent ons werk vast een keer tegengekomen. Omdat we graag lokaal ondernemerschap stimuleren, werken we met plaatselijke mediapartners zoals: Adverteren in Het Kompas van DPG Media, Abri campagnes in de Hoeksche Waard, lokale drukkers, maar ook platformen zoals Facebook, Instagram en LinkedIn waarbij je de doelgroep Hoeksche Waard perfect kunt targeten.
Voorbeelden van ons werk
Optimaal Talent uit Oud-Beijerland vroeg ZOUT voor een herpositionering. De eigenaren wilden met een nieuwe frisse look in de markt zetten. Voor hen ontwikkelden we een merkstrategie, nieuwe huisstijl, website en marketingmiddelen. Een totaalplaatje dus!

Voor Profila Zorg in Puttershoek hebben we een marketingcampagne ontwikkeld om personeel te werven. Het vinden van personeel in de zorg is lastig, daarom hebben we dit gedaan via een creatief concept dat opvalt. De campagne is via verschillende marketingkanalen in de regio verspreid, zoals billboards, via flyers bij Het Kompas en via social media campagnes.


Maartje Boschman, IQ Messenger
ZOUT zorgt ervoor dat organisaties in de zorg en industrie onze state-of-the-art alarmeringssoftware nóg beter kunnen vinden door middel van de SEO-optimalisatie van onze website. Bij ZOUT denken ze erg met je mee en verrassen ze ons met leuke ideeën om écht het verschil te maken.

Ernst Verhoef, Estate Parking
Onze ervaring met ZOUT: Een jong team met veel ambitie en een hoog bereik qua marketingkanalen, waaronder SEO & SEA. Elke stap wordt overwogen genomen met als uitgangspunt het behalen van een positief eindresultaat. Goede feedback, met visie voor groei en vooruitgang.

Eldert Reedeker, Struijk & Struijk
ZOUT helpt ons met het uitvoeren van de marketingtaken, zoals SEO, SEA en advertentiecampagnes op social media. Iedereen in het team heeft een eigen discipline, wat ertoe leidt dat ze alle expertise in huis hebben en we met al onze vragen terecht kunnen. De communicatie verloopt met korte lijnen en is lekker duidelijk.

Reclamebureau Hoeksche Waard inschakelen
Als je weet dat je een reclamebureau of marketinbureau nodig hebt om jouw organisatie beter op de kaart te zetten, ga dan eens om je heen kijken. Onze tip is om verschillende websites te bekijken en vervolgens een aantal kennismakingen te plannen. Dit is niet alleen voor jezelf prettig, ook wij vinden het fijn om te weten of een opdrachtgever bij ons bureau past.
In een persoonlijk gesprek kunnen we laten zien hoe we te werk gaan en krijg je meer gevoel bij ons als partij. We kunnen videobellen, je kunt langskomen of een afspraak maken bij jou op locatie.
Meer informatie
Heb je een specifieke vraag, wil je meer informatie of een kennismaking plannen? Laat een bericht achter!